Ohita navigaatio
EN

Korjaus- ja remontointiasioissa olethan suoraan yhteydessä oman talon isännöitsijään. Vikailmoitukset tehdään suoraan kiinteistöhuoltoon tai Asukassivujen kautta. Oman talon isännöitsijän ja kiinteistöhuoltoyhtiön osoitteittain voit tarkastaa täältä


Vaihde p. 0800 143 100 (valinta 3, palvelee ma-pe klo 9–12 sekä klo 13–15)

aspa.kunnossapito@aspakoti.fi

 

Kiinteistösihteeri

Verna Kilpinen
p. 020 496 3207
verna.kilpinen@aspakoti.fi


Isännöitsijä

Auli Pietikäinen
p. 020 496 3226
auli.pietikainen@aspakoti.fi


Tekniset isännöitsijät

Ari Rantamäki
p. 020 496 3240
ari.rantamaki@aspakoti.fi

Ari Saavalainen
p. 020 496 3203
ari.saavalainen@aspakoti.fi

Lasse Kaivola
p. 020 496 3212
lasse.kaivola@aspakoti.fi

Marika Grönholm-Lakka
p. 020 496 3211
marika.gronholm-lakka@aspakoti.fi

Paul Heikkilä 
p. 020 496 3234
paul.heikkila@aspakoti.fi

Tapio Gröhn
p. 020 496 3214
tapio.grohn@aspakoti.fi

Veera Uusipuro
p. 020 496 3208
veera.uusipuro@aspakoti.fi


Isännöintipäällikkö

Timo Haikala
p. 020 496 3232
timo.haikala@aspakoti.fi